PARNÍ GENERÁTOR

Žehlička s parním generátorem je navržena pro to nejjemnější a zároveň nejrychlejší žehlení. Parní generátor umožňuje žehlení ve vertikální poloze, kdy pomocí tlaku páry skvěle vyžehlíte saka, sukně, kabáty, pukové kalhoty nebo závěsy. U parního generátoru se tvoří pára přímo v těle přístroje mimo samotnou žehličku. Rozdíl mezi žehlením obyčejnou napařovací žehličkou a žehličkou s parním generátorem poznáte okamžitě. Díky parnímu generátoru všechny nerovnosti odstraníte pouze jedním tahem a dokonale vyžehlíte i více vrstev prádla najednou. Díky páře vycházející ze žehlicí plochy je vlákno po vyžehlení nadýchané.

HEPA FILTR (High-Efficiency Particulate Air)

HEPA je obecně nejdokonalejší filtr pro filtrování vzduchu. Často se používá ve vysavačích jako výstupní prachový filtr. Vysavač s HEPA filtrem zbavuje vzduch prachu, roztočů, zvířecích chlupů, pylů a jiných alergenů. Ze vzduchu odstraní až 99,7 % všech částic, proto je vysavač vhodný pro alergiky. Obsahuje několik vrstev a právě velikost a hustota těchto vrstev zaručuje dobrý účinek. Na malé ploše je tak poskládáno až 1800 cm² filtru. Samozřejmostí je dobré těsnění vysavače a okolí filtru, které je třeba čas od času zkontrolovat. HEPA filtr je doporučeno vyměnit jednou za rok.

ΜICATHERMIC

Nosným materiálem micathermic topného tělesa je slisovaná slída. Technologie micathermatic v sobě kombinuje funkci sálavého topení a horkého vzduchu, což garantuje především rychlý tepelný účinek. Pomocí sálavého záření přístroj nezahřívá pouze vzduch, ale také okolní vzduch. Teplo se šíří po celé místnosti a nehromadí se na jednom místě. Tato technologie je určena především pro ty, kteří trpí dýchacími potížemi a astmatem. Velkou výhodou tohoto topného systému je jeho 100 % ekologičnost.